Yukarı Çık

IVF Voyager, Türkiye'de tüp bebek tedavisi olmanıza yardımcı olan aracı bir kuruluştur.
IVF Voyager, Türkiye'deki tüm süreçlerinizde genç ve dinamik ekibiyle size yardımcı olur.

IVF VoyagerIVF Voyager

Numaraya tıkla bize yaz

IVF Voyager +90 (544) 828 88 62

Türkiye'de Tüp Bebek Tedavileri

Globalleşmenin etkisi ile Dünyada sağlık sistemleri hızlı bir şekilde gelişme kaydetmeye başladı. Türkiye'de bu noktada sağlık sistemlerindeki hızlı gelişim ve uluslararası teknolojik gelişmeleri takip eden ve uyarlayan ülke durumuna geldi.

Bu doğrultuda Türkiye adını en iyi şekilde duyurarak, Ortadoğu ve Balkanlar'ın en kuvvetli ve gelişmiş ekonomisine sahip ülke konumunda yer almaktadır.

Türkiye, sağlık sektöründe, endüstri alanlarındaki başarılarının devamı olarak özellikle medikal turizm alanında da hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir.

Türkiye, özellikle Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa ülkelerinde sunulan en son teknoloji tedavi yöntemlerini kendisine rehber edinerek; en son donanıma sahip, sağlık kuruluşları ve alanında uzman hekimler gözetiminde yurt dışından tedavi amaçlı gelecek kişilere birçok ayrıcalığı beraberinde sunuyor.

Bu avantajların başında tedavi için bekleme sıralarının olmaması, hasta memnuniyetinin en üst seviyede olması, buna paralel olarak en iyi fiyat avantajını sunan en son trendleri takip eden bir ülke konumundadır.

Türkiye'de tüp bebek tedavileri ile ilgili olarak verilen hizmetlerdeki yüksek başarı oranı sayesinde en fazla tercih edilen ülke konumundadır. Aynı zamanda Türkiye'deki tüp bebek tedavilerindeki başarı oranlarının uluslararası standartlarda ortalamanın üzerinde olması, yurtdışından gelmeyi düşünen hastalar için en fazla tercih edilen ülkeler arasında kendine yer bulmasını sağlamaktadır.

Türkiye'deki tüp bebek merkezlerine sahip sağlık kuruluşları, en son teknoloji laboratuvar sistemlerini en etkili biçimde kullanmakta. Bu doğrultuda tedavilerde sağlanan yüksek başarının tesadüf olmadığını söyleyebiliriz.

IVF VOYAGER olarak Türkiye'deki en iyi tüp bebek tedavi hizmetlerini sunmak adına hastanın kendi ülkesinden gelişi ile Türkiye'deki tedavi sürecinin bitimine kadar ücretsiz danışmanlık desteği ve her çifte yönelik özel tedavi programlarının oluşturulması tüp bebek tedavilerinde IVF VOYAGER aracılığı ile başka ülkelerden tüp bebek tedavisi görmek isteyen çiftler için tercih sebebi olmaktadır.

Türkiye'de yüksek başarı oranı sağlayan bir IVF tedavi programı Avrupa'da ve Amerika'da yer alan tüp bebek merkezlerinden daha uygun fiyatlar ile gerçekleştirilebiliyor. Aynı zamanda Türkiye'de tüp bebek tedavileri için bekleme sıralarının olmaması yurtdışından anne ve baba olmak isteyen çiftlerin ilgisini çekerek, Türkiye'de tedavi için yönlenmesini sağlamaktadır.

Bunun yanısıra Türkiye'de her bütçeye uygun olarak konaklama seçenekleri bulunabilmesi, eşsiz doğal güzellikleri ve zengin kültürlerin harmanlanması ile oluşmuş Türk Mutfağı da tedavi süresince cezbedici bir seçenek olarak öne çıkıyor.